top of page
czerwony Szczoteczka

Stomatologia dziecięca - bez stresu :)

Przyprowadź swoje pociechy do nas, a my profesjonalnie zadbamy o ich zęby bez wywoływania niepotrzebnego stresu !

Zajmujemy się nie tylko leczeniem, ale również profilaktyką próchnicy, która jest bardzo ważna również w przypadku zębów mlecznych. Regularne wizyty u dentysty uczą dzieci właściwych nawyków. Nasz stomatolog dziecięcy zadba o to, aby wizyta była dla dziecka jak najbardziej przyjemna!

OFERUJEMY:

- leczenie w sedacji wziewnej (gaz rozweselający) dla dzieci niewspółpracujących

-bezbolesne znieczulenie komputerowe

- kolorowe wypełnienia , które mały Pacjent może sobie wybrać wedle upodobania

- zabiegi profilaktyczne: lakowanie i fluoryzacja

- usuwanie zębów mlecznych

PIERWSZY KONTAKT ZE STOMATOLOGIEM

Pierwszy kontakt ze stomatologiem, kształtuje nastawienie dziecka do dalszego leczenia stomatologicznego w jego przyszłym życiu. Proponujemy rodzicom, aby przychodzili z dziećmi do stomatologa, kiedy nie występuje żaden problem, aby wizyta była miła, przyjemna i polegająca tylko na zaprezentowaniu zdrowych ząbków malucha.

Coroczny przegląd
Szelki
Orthodontic Checkup

BEZ BÓLU - BEZ STRESU - NIEPOZORNE PRZYJEMNOŚCI :)

Oferujemy szeroki zakres usług stomatologii dziecięcej. Szczególną uwagę przywiązujemy do bezbolesnego i bezstresowego leczenia. Dbamy o stworzenie odpowiedniej atmosfery wewnątrz gabinetu, aby maluch czuł się jak najbardziej komfortowo. Podczas leczenia zębów dziecku wyświetlana jest bajka nad fotelem stomatologicznym, która pomaga odwrócić uwagę podczas leczenia, a po zabiegu wręczamy nagrodę za dzielne zachowanie dzięki czemu mali pacjenci czują się swobodnie, mają pozytywne wspomnienia i chętnie do nas wracają.

1.jpg
bottom of page